Chcete vypadat jako žena vamp? Chce to krátké šaty či kabátek a vysoké boty

Extravagance v módě dnes není ničím neobvyklým. Kratší kabátek či šaty, které z části překrývají zadek. Minisukně či minišaty končící cca 10 cm od sukně. Tak vypadá sexy vamp. Zdůrazňujeme, že jde o přiléhavé kozačky s vysokým jehlovým podpatkem, které přitahují pozornost k nohám. Hodí se proto pro mladou ženu.

Hravost je vlastní mladým dívkám

Další možností je hravý look. Natáhnout si neprůsvitné legíny nebo punčochy, mohou být klidně i barevné včetně vzorovaných. Výhodou je, že jak legíny, tak i punčochy opticky zeštíhlí nohy. Například se dají k černým kozačkám vzít barevné punčochy či legíny, ovšem s dalším oblečením je třeba pracovat opatrně, aby to nepůsobilo přeplácaně. Takový outfit se ale hodí jen pro mladou dívku, u starší ženy vypadá směšně a velmi lacině a podbízivě.

Barevné boty do klubu

Pokud chcete být originální, můžete sáhnout i po barevných kozačkách, třeba červených nebo fialových. Ovšem tady je těžší zkombinovat je s jinými oděvy. V takovém případě se hodí třeba jednobarevné mini šaty. K červené šedé šaty, k fialové černé šaty. Nemusíte se bát ani bot s ozdobami jako cvočky. Takový outfit je ale vhodný jenom do klubu na večírek pro mladé.

Trénink chůze je nezbytný

Podstatné je ale také vysoké kozačky umět nosit a umět v nich chodit. To se týká jak kozaček na vysokém jehlovém podpatku, tak na platformě. Je dobré si chůzi na podpatcích natrénovat. Důležité je chodit vzpříma, s rovnými zády a působit sebevědomě. Teprve pak bude outfit vypadat dokonale. Ovšem vysoké kozačky si většinou mohou dopřát jen vyšší štíhlé ženy, na malých a boubelkách nevypadají dobře. Tím ovšem rozhodně není řečeno, že boubelky by neměly vysoké boty jako kozačky nosit vůbec. Jenom musí být, pokud jde o výběr mnohem opatrnější.