Boty, které patří k podzimu jako noc ke dni

Když se blíží podzim, automaticky začínáme vyklízet naše botníky a žabky, sandálky nebo baleríny nahrazujeme krapet pevnější a teplejší obuví. Jelikož je podzim v plném proudu, nabízí se otázka, jakou obuv jste do botníku dali? Jaká obuv vyměnila typicky letní obuv, kterou jsme nosili v době největších hiců a pařáků?  

Pokud je váš botník stále ještě prázdný, je načase ho naplnit. I když se nyní ještě mohly nosit nazouváky nebo baleríny, nyní už to nelze. Babí léto je opravdu nadobro pryč, a tak se musíme obrnit na trochu sychravější dny, během kterých nás hlavně nesmí zebat nohy, ať nás neskolí nemoc.  

V případě, že chcete svůj botník naplnit typicky podzimní obuví, víme, jaké boty patří k podzimu stejně, jako noc patří ke dni či měsíc ke slunci.  

Tenisky 

Určitě jste se celé léto těšili na období, během kterého budete moct nosit jen a pouze tenisky. Během léta se v teniskách potila noha, tudíž to nebylo nejlepší obutí, ale nyní, kdy se horké sluneční paprsky s námi nadobro rozloučili, si právě tenisky můžeme obout.  

Aktuálně se nosí hlavně takzvané ugly sneakers čili ošklivé masivní tenisky, které na nohou žen nevypadají zrovna elegantně, ale na druhou stranu je to hit. Pokud jdete s módou a chcete nosit módní hity, tyto tenisky, jimž se také říká tátovy boty, by neměly ve vašem šatníku chybět. Nic však nezkazíte s tím, pokud vsadíte na neutrální barvy, jako je třeba šedá nebo béžová.  

Oxfordky 

Staré dobré oxfordky jsou opět na scéně. Polobotky obecně se během podzimu velice často nosí, dalo by se říct, že jejich obdobím je právě podzim a poté taky jaro. Přechodné období stravte v oxfordkách, které jsou třeba černé nebo hnědé, ostatně nebojte se ani jiných barev. S těmito botami zkrátka nešlápnete vedle, ať už jejich barva bude jakákoli.  

Stejně tak nebude špatně, když se s nimi vydáte na procházku nebo třeba do práce či podobně.