5 nadčasových bytových stylů. Který se vám líbí nejvíce?

Módní hity v bytovém designu se mění každý rok. Proč si zabydlovat svůj domov něčím, co vyjde za chvilku z módy, když si můžeme dopřát nadčasový design? Který styl bude nádherný i po dekádách užívání?

Vítejte v osobitém vintage světě

Zde má vše své místo, vše má svou myšlenku a jasný koncept. Vestavěné skříně se zde snoubí se starožitným prvkem. Rekonstrukci bytu si můžete objednat nebo se spolehnout na své vlastní ruce. Do vintage stylu se totiž hodí i to, co si sami vytvoříte. Může se jednat o malou komodu, kterou svépomocí zrekonstruujete. Přidáte barevné úchytky a šmrncovní vychytávka je na světě. 

Prosím, raději retro

Jaký je rozdíl mezi vintage a retrem? Vintage věci jsou skutečně starožitné a mají za sebou již velkou dávku zážitků, zatímco retro si na stáří jen hraje. Jedná se totiž o zbrusu nový nábytek. Ten je ale ve stylu let minulých. Oblé tvary šedesátek se pak mohou objevovat na nábytku, lednici i doplňcích. 

Provence je francouzský šarm a jemnost jihu

Provensálský styl evokuje slunečné pobřeží francouzského jihu. Ocitněte se v nekonečných levandulových polích a užívejte si pohodu a radost. Pastelové barvy vám budou dělat tu nejlepší společnost. Kombinace jemně fialkové, světle modré nebo něžně růžové vás potěší pokaždé, když přijdete domů. 

Příroda ze Skandinávie

Skandinávský styl bydlení představuje stylovou čistotu. Jedná se o styl, ve kterém není potřeba kudrlinek a profilů, abyste vytvořili dokonalou harmonii. Vsaďte na dřevěné materiály a umírněné barevné tóny. Méně je skutečně více a přírodní materiály, které si domů pozvete, vám budou stačit.  Vítejte doma!

Boho styl – zde vládne harmonie

Bílá, béžová, ivory a hnědá. To jsou barvy, které nesmí v boho stylu chybět. Přírodní dřevo, pletené dekorace a textilie ze lnu a přírodních materiálů. Zde bydlí skuteční milovníci života. Radost nikdy nevyjde z módy!

Co si přejete pro svůj domov?